Dobré návyky se nerodí do 2 nebo 3 roky

Tajné № 1. Dobré návyky se nerodí do 2 nebo 3 roky, a s narozením dítěte. Pokud se chystáte uklízet věci na svých místech a udržovat byt v čistotě a pořádku, to stane dospělým, každý den, bude dítě pochopit, co je co. Ten absorbuje čistotu matky mléko, a je si vědom toho, že rozdílné a nestane. Pamatujte si, že přeškolení vždy těžší než se učit!

Secret № 2. Myslete určitých pravidel chování a postupujte podle nich pokaždé, vysvětlující podrobně své dítě. Například, přišel z ulice, svlékl a pečlivě pověsit bundu na ramínku, boty čistit a dal na polici na boty a ujistěte se, umýt si ruce, a teprve potom začít hrát.

patrova-postel-pro-holky

Secret № 3. Vymysli hru, místo toho, křičet a obviňovat dítě v nepořádku. Předpokládejme například, že jste, že to bude Sherlock Holmes, který rozptýlené hračky zpět na místo.

Secret № 4. Pomocí marketingové strategie “volba bez volby.” Například: “Budete vyčistit celý byt nebo jen pokoj?”

Secret № 5. Uspořádejte soutěž, což jistě v boji za čistotu dítěte vyhraje. Mimochodem, nezapomeňte ho povzbudit za kvalitu uklizené.

Secret № 6. Nechte své dítě pochopit, když se pokazí. Řekněme, že máte dítě ráno umýt nádobí. Přišli jsme domů z práce a do dřezu a to nejen se zmenšil, ale zvýšil počet špinavého nádobí. Ať je to jasné, že jeho odpověď – zapomněl jsem, můžete také zapomenout vzít s sebou do hračkářství, nebo pěší turistiku s rybolovem.

Secret № 7. Podporovat dítěti touhu stát se dospělým. Pokud vaše dítě nechce žádost vyčistit mé věci, a řekněte mu, že pouze dospělý a odpovědná osoba je vždy připraven ke sledování čistoty. Ale tentokrát nechce, tak to je malý a není nutné, aby ty věci, které dovolily jeho vrstevníci. Kupte světlo a vysavač elux-ru.ru/electrolux/pylesosy, že dítě bylo snadné zvládnout.