Jeden “pro” – klidný dítě

Jeden “pro” – klidný dítě. Což, nicméně, mnoho matek jsou ignorovány vzhledem k tomu, že chci spát, a argumenty zdají nepřesvědčivé, “No, dobře spát!”. Cyuda pojďme do kategorií jako takové souvisejících pojmů jako psychologickou blízkost, pocit matčina těla, lásky, atd Dítě vedle matky cítí chráněny, to je jistě velmi důležitá pro další formování osoby. Koneckonců, mnoho z obav a komplexů jsou výsledkem nesplněných potřeb dítěte. Odborníci na dětské psychologie se domnívají, že v případě, že dítě se probudí uprostřed noci jeden (i když trvá pouze několik minut), jeho mysl je pod tlakem – “Hodil jsem, musím zvládnout sám.” Čas od času, tento pocit se stává normou, a v nejhorším případě mohou tvořit se v odcizení, absorpce v sobě. V dospělosti může být vyjádřen v chladném a indiferentní postoj k lidem. Důsledky takových “trestných činů”, může být hodně odlišný – ne předpovídat. Tak si nenechte ujít příležitost podělit se s dětským vřelostí a láskou, a to iv noci. Zvlášť pokud vaše dítě se narodilo předčasně, jsem obdržel porodní trauma, nebo se narodilo císařským řezem. Proto děti potřebují pohladit matky ve větší míře.

9191

3. slavný americký pediatři William a Martha Sears – manželský pár, vyrostli osm dětí, se domnívají, že “sdílet sen”, jak se tomu říká, rodiče a děti, je nutností. Zvláštní pozornost by měla být věnována na to, aby těm, jejichž děti nevyrostou a přibývají na váze.

4. Odpovídá za množství mléka hormon prolaktin se vyrábí hlavně v noci. Noční Sání udržuje dobrou zásobu mléka.

Mimochodem, mnoho lidí spících společně ani diskutována. V podstatě je to, samozřejmě, různých etnických skupin: Indové, Afričané, Indiáni, balijské. Blíže k nám – Mongolové a Uzbeci. Možná proto, že nejsou zkažený Evropany, plody civilizace a řídit příroda položen instinkty. Koneckonců, když se nad tím zamyslíte – proč děti spí ve svých postelích, spí s objetí s plyšových hraček? Ano, protože stačí usínání, někdo se spolehnout! Samozřejmě, že je lepší, když je to moje matka, ale pokud ne, pak ať je to i hračka.