Kenny Lowe: Muž vedoucí Perth Glory na vrchol stolu

Ne, Lowe syn Rory, který zjistil, že jeho volání od fotbalu: stand-up komedie. „Už jsem ho jednou nebo dvakrát pozoroval jen,“ říká Lowe senior, tad rozpačitě. „Já ho nechám na něm. Je to asi dobře, že já a máma nechodí. Rádi bychom pravděpodobně mohli tloukl jím.“

Lowe senior byl kolem stejného věku jako jeho syn je teď, když poprvé přišel do Perthu. Mladý záložník z hrabství Durham zůstali jen jednu celou sezonu, ale to byl nejlepší rok svého života. Americký pohár byl, on dělal celoživotními přáteli a trofeje se hromadí na něj a na jeho boku stát lize.

Město má hluboký dopad na Kenny Lowe.Jako inženýr v oblasti ropy a plynu ve svých pozdních třicátých letech se vrátil se svou rodinou a zjistili, že je nemožné odejít. Dvanáct let později přidal do klanu ještě dva další – “naše dva malé Aussie”, nazývá je – a téměř nikde se stal nejžhavějším trenérem v A-Lize. pro teď. Následující týden by mohl být definic pro období Westralians. S hrami proti sobě proti svým největším rivalům v premiéře mohl Perth Glory do Asijského poháru dostat pauzu o 10 bodů mimo balíček. Stejně tak by mohli strávit leden v úterý.

Liga lídrů jsou v dlouhé šance na vítězství v Melbourne Victory v pátek večer.Zdá se, že mimořádný, dokud se díváte na domácí formu Vítězství. Byli tam skoro nepřekonatelný pod Kevin Muscat hodinky. To se nestalo od ledna, a jejich nejhorší domácí výsledky v této sezóně byl osamělý draw (ačkoli oni ztrácejí Melbourne City).

V Adelaide United Glory bude čelit jedinou stranou schopnou porazit je doposud tato kampaň. Je to něco, rudí podařilo dvakrát: nejprve v třetím kole, a pak znovu ve finále inaugurační FFA poháru. Zatím Lowe zní skoro vděčný za těchto výsledků.

„Máte těžkosti. Máte porážku. Máte poruchu.To je asi nejlepší čas na světě, aby se dozvěděli o sobě a získat lepší,“říká The Guardian.

„Vzhledem k tomu, že je něco v této zkušenosti, že můžete skutečně analyzovat a pochopit, jak pomoci udělat sami stanou ještě lepší .“

Co se naučil z těchto her je, že sláva je třeba lépe s míčem, a účinněji kontrolovat tempo hry.

„To není žádná velká věda. Nechci, aby můj cíl-brankář s více dotyky, než mé tvůrčí Střední záložník hráče. Potřebujeme rovnováhu.“

Má další vysvětlení Adelaide taky. „Jo, mám dobří hráči,“ směje se. „Není to těžké, je to.A hrají cestu, která vyhovuje jejich dobré hráče „

Na zbývající části soutěže však Perth byli natolik dominantní, že strávili sotva 70 minut -. Nebo 7% sezony -. Zpětně

co je to tajemství úspěchu doposud v této sezoně?Lowe mluví jedním dechem o modré límce pracovních rychlostí a bezúhonnost svého týmu, a pak v dalším o důležitosti kvalitních hráčů.

K dispozici je Andy Keogh, například nováček, jehož forma před brankou je dělat to obtížný pro irské národní selektory se ho ignorovat.

Lowe je pevně věří ve staré rčení o skvělých hráčů dělat velké autobusy. „Proč to Mourinho dobrý ?,“ ptá se. „Je to dobré, protože je to dobré, ale to pomůže, že má jedny z nejlepších hráčů na světě. Dostat ho do Hartlepool na mokré noci uprostřed zimy v Anglii a uvidíte, jak dobře to je potom.“

Lowe může mít menší posedlost Portugalců.Jeho jméno je roztroušeny po celém rozhovoru a letmý pohled na jeho účtu Twitter přináší více než jedné tweet o svém Chelsea protějšek. To by mohlo vysvětlit, proč se mu líbí porovnat Glory s Atletico Madrid, Mourinho bývalých Crosstown soupeři?

Vše, co řekl, jako trenér mládeže v Perthu, byl zodpovědný za rozvoj likes dvojice Adam Taggart, Holland se sídlem Fulham je Trent Sainsbury a Eli Babalj a Roma vázané chlapec zázrak Danny De Silva. „To vám dává skutečný rozruch vidět ty hráče dělá opravdu dobře.“

Povaha a kvalita jsou oba dobré, ale současný úspěch Perth má pravděpodobně byla ve tvaru něco konkrétnější: set kusů. Přesně polovina jejich cílů přišli z mrtvých míčů.Žádný tým zaznamenal více cílů tímto způsobem. Pro srovnání, vítězství si připsal téměř jeden ze tří tudy, Adelaide jeden v 5.

Na druhém konci parku, že jsem připustil jen čtvrtinu svých cílů tímto způsobem; Vítězství a Reds jsou stingiest obrany v soutěži, se ukázaly jako liga je nejzranitelnější v nastavených kusů. Jinými slovy, čím déle Perth oponenti v tomto týdnu může držet míč pohyb, tím větší šanci na němž stojí.

Pro všechna nebezpečí, Muscat Gombau své strany představovat i když, je to potenciální platový strop porušení, které by mohly prokázat, nejškodlivější ke slávě sezónu.K tomuto tématu, trenér Perth je dát nic znát. „Ani se nebudu o tom mluvit,“ řekl kamenné zídky.

Je to jedna z velkých neznámých v sezóně, kdy téměř vše, co je pryč hned, a mohl zastavit v této sezoně od bytí jako plodné pro Lowe as jeho první v Perthu byl.