Lackey vytáhne Lester jako St Louis Cardinals nahoru Cuby v NLDS otvíráku

John Lackey outpitched starý kolega Jon Lester, který umožňuje dva zásahy do osmé směně, a nováčky Tommy Pham a Stephen Piscotty každý homered pozdní jak St. Louis Cardinals ochladilo Chicago Cubs s 4-0 vítězství v pátek večer se v . otvírák jejich NL Division Series

V přední části stání jen dav 47,830 – druhá největší v 10-leté Busch Stadium – tisíce věrných Cubs smíšených do červeného davu pro první postseason hru mezi dvěma dlouholetými rivaly.

Lackey držel pro vyvažování medvíďata pět směn, získat pomoc od Kris Bryant‘double play míčem až do konce čtvrtého.Addison Russell ukončil napětí s pevnou jediné až do středu otevřít šestou a Kyle Schwarber je bunt hit přední off sedmý byl jediný druhý hit povoleno Lackey v 7 1/3 směnách.

Game 2 série best-of-pět je sobota. Kardinálové se obrátit na Lefty Jaime Garcia (10-6), který učinil 20 začíná odejde riskantní hrudní chirurgie. Kyle Hendricks (8-7) je jeho debut postseason NK vítězů divokou kartu.

Matt Holliday měl RBI single v prvním, dávat St. Louis do vedení už po třech at-netopýry. Pinch-bít, Pham homered off Lester s jednou v osmé lapat řetězec 13 přímých outs pro levičák.Piscotty měl dva-run rozstříleli Pedro Strop v osmém.

36-letý Lackey předčil Lester, s kým on tvořil silný 1-2 ránu na 2013 Red Sox, tým, který srazil Cardinals ve World Series.

Lackey je 3-0 s ERA 0,93 ve čtyřech startech proti celkově Chicaga. Lester je 1-4, ale má 2,79 ERA proti St. Louis.

Včetně jejich vítězství divoké karty v Pittsburghu, že Cubs vyhráli devět v řadě. Nemají zaznamenal od páté směně tohoto 4-0 vítězství, nicméně.

Lester, mláďata big offseason volný-agent pickup, se usadil v pro působivý večer po té první. Piscotty zdvojnásobil jednou ven a připsal si na Hollidayovu singlu.Lester vyrazil devět a vzdal tři tratě na pět hitů v 7 1/3 směnách.

St. Louis vedl major s 100 vyhraje a dokončil tři hry před Cubs, kteří dělají své první postseason vzhled od roku 2008. Kardinálové byly outscored 12-0 poslední tři zápasy u Atlanty po balil jejich třetí rovný NL Centrální titul.

Kevin Siegrist vyrazil Chris Coghlan a Russell ukončit osmé místo, když to bylo ještě jedno-run polštář.