Landon Donovan vede LA Galaxy kolem Seattle Sounders do MLS Cupu

Landon Donovan napřáhl půl sezóny dlouhé odchodu do důchodu účastníka finále sezóny, pomáhá LA Galaxy na jejich 9. MLS Cup finální podoby s druhou polovinu pomáhat proti Seattle Sounders v CenturyLink Field v neděli. Donovan 54th minut roh našel Juninho, jehož střelu z dálky dal LA rozhodující pryč gól, když si domů Západní konference finále.

Byla to klasická hra ze dvou polovin, i když ani jedna strana hraje nejkrásnější ve svém Na začátku chodu. Tyto Sounders byli zvláště nedbalý, s Ozzie Alonso zjevně stále ošetřovala jeho podkolenní šlachy a jeho spoluhráči dává gól na několika příležitostech.Na chvíli, Seattle podíval identický tým, který prohrál 1-0 v první etapě, aniž by dostatek personálu do budoucna pomoci partnerství Obafemi Martins / Clint Dempsey ožívají. Ačkoli LA postrádal kousat, kromě slabého Keane šanci v 11. minutě, oni byli pod kontrolou.

To vše se změnilo ve chvíli, nicméně, když míč se konečně dostal do Martins v závěrečné třetině z doširoka ve 26. minutě. Útočník spadl do 18 yardů pole na dávání a jít s Dempsey, ale Omar Gonzalez nedokázal zvednout „Deuce“ na druhý míč.Gonzalez sledoval vyjevený jako Dempsey obešel brankáře vyslat v záběru, který připnutý Dan Gargan za patu, takže Brad Evans spěchat do a dokončit pro otvírák Seattle.

Něco najednou klikne na Seattle. Nalili na zranitelném Galaxy zadní čtyři, s Martins chybí hlídání O tři minuty později následuje uloženého pokus z Lamar Neagle. Sirény se souhrnnou vedení krátce poté, co při DeAndre Yedlin kříž přišel ze zadní strany Gonzalez k nohám on-running Dempsey, který poháněl výstřel, který probublává ze brankáře Jaime Penedo rukou do sítě.LA byli s kiks, a to pouze Keane – kdo viděl jeho zatočený střelu chytá nataženou Stefan Frei v branku v 37. minutě – Zdálo se, že chcete vynutit problém

Přesto stále výhonek pěstí, Galaxy. byl ještě jeden pryč gól z finále MLS Cup, a dokud není pak anonymní Landon Donovan pomohl poskytnout včasné v druhé polovině roku. Po nebezpečný centr šlehačka v Stefan Ishizaki bylo zrušeno přes síť Zach Scott, Donovan navázat na rohu v 54. minutě našel Juninho v prostoru vně 18 yardů pole.Poslal v záběru, který se odrazil od tyči v minulosti vztaženou Frei.

Zápis po jeho asistent, Donovan téměř uzavřen západní název konference, když zvedl Alonso slabou přihrávku a rozběhl se s jistotou do krabice jen mít svou ránu uloženou podle Frei. 32 letý nebyla provedena, bití Zach Scott v brilantním způsobem a odeslání v dokonalé kříž na Ishizaki, jehož hlavička byla zachráněna brilantně od Frei v 65. minutě.

Odtamtud LA byli spokojeni hrát jejich obranný krunýř a pokusit se skóre na přestávku. Ačkoli Sounders zaslaných několika nebezpečných křížů, včetně jednoho z Pineda na set-kus, který málem přišel v off čele s LA obránci nebyli schopni získat rozhodující rozstříleli.Dempsey však skončil s dvojicí dobrých šancí, který šel široký a vpravo tři minuty do přestávky, ale to nestačilo. The Sounders, který v této sezóně vyhrál US Open Cup a Supporters ‘Shield, se bude muset vypořádat na dvojnásobek, zatímco MLS fanoušci se zajímají o možnost, že by Donovan odešel do šampionátu, když se Galaxy setká s revolucí příští týden.