Nicméně, stejně jako v jiných vesnicích jsme navštívili středisko

Nicméně, stejně jako v jiných vesnicích jsme navštívili středisko ve večerních hodinách se děti obvykle provádí ve dvoře penzionu, hrací karty, na schovávanou, dcery a matky, nebo četníky a na zloděje. Dospělí, jak se očekávalo, pít víno a pečené maso. “Blagoveschenka” jako “Veselovka” – útočiště Kiters. Neustále se hovoří o síle větru, což je základním dovolená s dětmi předpokladem pro lyžování.
shutterstock_166947878
Hlavní nevýhodou “Blagoveschenka” – je také ústí a přehrady, přes kterou je nutné jít k moři po dobu deseti minut, pak dalších 5 minut k moři, tj všechny soukromé bydlení, zpravidla je ve vzdálenosti od moře 15+. V “Blagoveshchenka”, jak se tolik lidí jsou neustále na cestách v autech a stejně jako v Golubitskaya, dost velkým mashinopotok.

Někde v 30 kilometrů od “Blagoveschenka” – Anapa sama s dvěma velkými vodní parky, hladina není horší než dovolená s dětmi turecké nebo řecké, další krokodýlí farma, několik akvárií a mnohem, mnohem víc. Každý, kdo má rád Anapa myslet na něco jiného. Já, například, nedokážu si představit toto město, aniž by čtyřmi míčky zmrzlina s různými příchutěmi pro 50 rublů. Našli jste to v hlavním městě?!
Taman.

Ve většině Taman jsme navštívili dvakrát: poprvé, co jsme udělali pochod do města Veselovka a uvědomil si, že “město” a ne tak špatné, jak Lermontov napsal o něm. Obě muzea v centru města – Lermontov a archeologie – samozřejmě, budete muset chodit jen s průvodcem. Jak to vypadalo, že nám všem – zapálených lidí, a tato skupina je sbírána vícekrát za den.

Po koupání ve dvou moří, jsme si uvědomili, že bychom chtěli opět vrátit sem. Podruhé jsme šli do Taman dovolená s dětmi o “Blagoveschenka” (asi 70 km) na svátek dětských hraček “Ataman”.
“Ataman” Národopisné muzeum
“Ataman” Národopisné muzeum
V muzeu komplex “Ataman” – kozáci život muzeum pod širým nebem. Jak je psáno na chatách místě postavené na moderních technologiích, ale stylizované domu kozáků z konce 18. – začátku 20. století. Každý statek je o každodenním životě, folklór, řemesel Kuban kozáků. To vše samozřejmě nese malou podobnost k tomu, co je dnes poloostrov, který se vyvíjí především jako turistickou Mekkou.

“Ataman” Národopisné muzeum
“Ataman” Národopisné muzeum

Navzdory tomu, že dnes není Taman okres centrum, může být považován za centrum kultury: všechny www.babyhouse.eu hlavní události jsou zde drženy. Například každoroční festival vinařů, “Grapevine”. Jeden z průvodců v muzeích Taman si všiml, že dnes město je obtížné se tam dostat náhodou, to je obvykle ride “cílené”. Pokud jde o poloostrov se svými moří, bláto a vinných sklepů, naposledy to bylo snadné dostat se do něj “náhodou”, například před dosažením Krymu, se rozhodl plavat v moři na této straně Kerčském průlivu. Naše cesta do “Taman” Byl plně při vědomí a, samozřejmě, s možností návratu.