Po prvé, ak ste začali opravy v byte

Po prvé, ak ste začali opravy v byte, keď tam je malé dieťa, je najlepšie ho poslať do starých rodičov alebo na letnom tábore po dobu opravy. Nepotreboval dýchať prach, farby, detské stoličky tapety pastu a všeobecne zostávať vo vlhkej. Ale ak to nie je možné, majú oprava vykonaná postupne – miestnosť po miestnosti.
D16
Samozrejme v oprave by mali byť vybrané iba tie materiály, ktoré nevyvolávajú nebezpečné výpary, zápach, určené pre detské izby.

Ak je dieťa je veľmi malá, je situácia jednoduchšia – môže byť ponechaný v kolíske v miestnosti, ktorá sa nevykonáva opravy Aby bolo zaistené správne vetranie. Dieťa mladšie ako 3 roky, a dokonca aj dvojročný chlapec, už môcť zapojiť do všetkých procesov opravy. Tu je plazenie alebo práve začal chodiť deti ťažšie. Musia byť istí, vysvetliť pravidlá správania detské stoličky. Všetky nebezpečné látky v blízkosti jednej z miestností, kde môže sa tam dostať, alebo v kúpeľni alebo na balkóne. Ale aj tak deti zaujímavé pozorovať procesy. Možno ho umiestniť do kočíka alebo vysokej stoličky, dať do chodec alebo ohrádky, a umožňujú zvážiť všetky zmeny.

Ale nezabudnite, že pre každé dieťa je nebezpečné dýchať prach, ktorý letí, keď frustrovaný tapetu alebo rezané dlaždice. Počas tohto obdobia, dieťa je lepšie nebyť okolo alebo si obliekol bavlnenej gázy obväz. Všimnite si, že dieťa nebude robiť to, čo nerobia rodičia. Dať masku sám, a potom sa k nemu. Vysvetľovať, že to je dôležité pre zdravie. A či chce byť najzaujímavejšie, je nutné dodržiavať pravidlá.

Opravy môžu byť všeobecne premenená na zábavné akcie pre deti. Zvlášť deti radi Odstreľovacie staré tapety detská izba. A konečne, môžu robiť niečo, čo už dlho sníval! Mimochodom, pred opravou môžete nechať deti popisujú tapetu, ale nezabudnite ich obmedzenia. Koniec koncov, spolu s tapetami a nábytkom môžu trpieť … Dajte dieťa do steny a kresliť svojho strážcu, nechať to urobiť to isté s mamou a otcom. Rodičia môžu kľaknúť na dieťa je jednoduchšie a dať mu stoličku. Nechajte dieťa potom razrisuy siluety, ako sa mu zapáči.

Nemenej zaujímavé pre deti aplikovať lepidlo na tapety a stenou. Dokonca aj keby peremazhetsya vesi, jeho radosť stojí za to. Ak tak urobíte variť pastu, bude dieťa bude zaujímavé sledovať, detská izba a pre takýto proces. A môžu sa podieľať na ňom, za stáleho miešania na lepidlo. Nechať ho držať si nejaký kus tapety. Ak sa vyskytnú za správnosť, nech je to v mieste, kde neskôr bude stáť skrinku, napríklad.

Spomenieme tiež nečistôt, čo je vždy veľa rekonštrukciou. Povzbudzujte svoje dieťa, aby objednávky a presnosťou, a to aj v tom, nevykazujú zlý príklad. Bude mať správne rozhodnutie o odstránení stavebnej sutiny, nie skládka je u popolníc, a ešte viac v nádržiach, ktoré nie sú určené pre neho.