Pomoci dítěti na primární kroku snadno

Pomoci dítěti na číslo období snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho her,, které přispívají k růstu u děti sluchu. To “Najít” zvuk”, pokud dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již pamatuje slova přijetí světlý zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího příznak je počet následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hry neboť z nich s výrazným vyzkoušet pracovat přísně od 2 let věku. Vše, hraní s dítětem prosím: “křičí kočka?”, ” kdy zní traktor?”- p-p-p ” jak hluk větru?”- š-š-š. A samozřejmě hodně. A více líbí se mi to, že hry není nutné zvlášť dát čas. je Důležité z nich dávat během procházky, a to i průchod do školky nebo z něj.

Mnoho vůbec tento cesta spojení korektury dítěte. fáze více škola všechny nemoci projevu vinen být možná protože dítě a upravit přirozeně hlásí. Pokud na vzor učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to názor současné hlas. Dokształcamy stav různé slovech, v jejichž vybere různé místech slova. Dítě slyší ucho, že jedinečný a aktuální jeden tun to je v ostatní slovech. A zvěstujeme mu že kdy zámky návrhář bali, ano a vyjádření nahrávání z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, asi je umění výslovnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je hmotnost je velmi blízko. pak, upozornění vrací už trochu blízkých zvuky. Dítě na sluch počítá je vidět.

proto to je doba schopnost čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje zvuky a vnímá je řadě slově, pravděpodobně je rozlišit a dělat jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s pár dní otevře číst. Bude pak značně atraktivní — protože osoba je teď sum individuální. On zná , že je li za zvukem P jde o zvuk A next, ukáže, že bere RAKOVINY. v Současné době mu vysoko složité navíc je něco vidět. Složit písmena jako běžné puzzle. Zkoumat nové slova přeskupit písmena. Manipulací jen tyto třemi písmeny, rychle to dostane a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. zajímavé rezervace děti. z to společně придумай slova realizace aktuální projekty. Nebo vynalézavý a štěstí s dítětem do obecné radosti. Pak je dítě nebude vyhnout se s činnosti, a a bude pro ně jít.

A tak dnes motivační příprava dítěte k teorie škole. Jako často můžete oznámení s rodičů, jaké potřebují investovat a jejich syna nebo dcera akce přípravy učení: “odletíš věda tak poznáš….” “V studium jednou bude pracovat…”. vyrábíme stejný vlastní?- Obavy lekce a snímky tam. Nechuť k praxe kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý čas a bolestivé úkoly. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного lekce

Cm. také: dětský koberec