Samotný “Veselovka” je na Bugaz ústí do moře

Samotný “Veselovka” je na Bugaz ústí do moře, a to 2-3 km, takže pronájmu byt v obci samo o sobě není příliš pohodlné, ale někteří to dělají. “Veselovka” – většina západního okraje Bugaz copánky. East Spit hrana spočívá na jinou stránku, “Zvěstování”, ve vlastnictví městské části “Anapa”.

shutterstock_65941003-700x230

V našich náročnému vkusu, výběr bydlení u moře ukázala poněkud chudý: kromě tábořišť pět nebo šest, jsou velmi různé stupně komfortu, nabízené za pronájem domů v blízkosti moře a rybářských chatrčí. Vzduch byl naplněn vůní sirovodíku. Pronajali jsme si pokoj v jednom z domů. Snad kvůli blízkosti moře a ústí řek, ve večerních hodinách v místnosti byl hukot komárů, pouze dva zahrnoval fumigátor nuceni nějak relaxovat.
V dopoledních hodinách jsme šli do solné jezero. Přejít na jezeře také dva kilometry, v posledních letech výrazně stala povrchní a neodpovídá na obrázky, publikoval v brožurách. Spíše jako slané louže.

Nicméně, fanoušci festivaly a svobodného života nesnaží zde najít ubytování za dobrou, a žijí přímo na pláži, vyráběl ze stanu a dům a WC a jídelnou. Stáli jsme v Veselovka jen dva dny a šel na druhý konec Bugaz copánky – do vesnice zvěstování. Ačkoli ne přímo na rožni, a objížďka.

“Blagoveschenka”

Odpočiňte si v “Blagoveshchenka” Doporučil jsem, že přítel má několik let, než jsme se tam dostali. “Moře je čisté, a to i delfíni plavat a není daleko od Anapa”, – řekla. To vše bylo téměř pravda.
Když jsme přijeli do Blagoveshchenka, bylo moře klidné a břehů visel malý okaemka řasy. Pokud je překročil – voda je jasné a transparentní. Pak se vítr posunul, a řasy zcela plul. “Blagoveschenka” – méně frekventovaném místě ve srovnání s středisek nacházejících se v samotném poněkud blíže Anapa, ale to je “dezinfikované” – mnoho kaváren, mini-aquapark, mnoho dětských hřišť, malou náplast pobavení.