Samozřejmě, že to není všechny pozitivní aspekty

Samozřejmě, že to není všechny pozitivní aspekty, a každá maminka může přidat do tohoto seznamu několik důvodů, proč se dítě spát spolu. Například, jak štěstí probuzení.

Mami, vstávej!

A teď se podívejme na zápory společné spaní. Dnešní soupeři on hodně méně. Ale existují okolnosti, které jsou pro všechny dětský pokoj zřejmých výhod spánku s dítětem, to nepřináší kýžené výsledky, nebo není odůvodněné.

20130513-act3

1. dobrá rychle zvyknout. Samozřejmě, naučit své dítě k odpočinku v posteli může být obtížné. Avšak v době, kdy rodiče začínají “přesídlit” dítě na vlastní pěst, mnoho dětí jsou již připraveni na to a se pohybují na vlastní lůžko bez větších protestů.
2. matek, jejichž děti jsou bottle-krmil, bohužel, ještě jít nahoru v noci. Je nutné připravit láhev, a je někdy nutné probudit dětský pokoj dítě. Zbývá počkat na dítě naučit se spát celou noc bez kousání.
3. Určuje, takže si nechat dítě v noci, nebo ne, je to lepší, co nejdříve. Pokud to znamená, že letovisko již vyzkoušeli všechny další prostředky, aby stanovila jeho spánek, to nevyjde.
4. Samozřejmě, když je zázrak čichá kolem, otázka intimního života rodičů budou muset vypořádat s poněkud odlišný. Z praxe rodinných terapeutů vědí, že přítomnost dítěte v posteli rodičů bolí víc pro dospělé než děti. Páry, jejichž vztahy trpí po porodu, na recepci v první řadě dané tuto otázku. Chcete-li se cítit pohodlně a nestarat se o reakce dítěte, to je nejlepší se pohybovat manželský sex v odděleném místě, starat se dětský pokoj o zvukovou izolaci a využití době, kdy dítě spí těsný vše.

Tam jsou také alarmy více chatrné než založené na skutečném nebezpečí. Od matky mohou často slyšet: “dítě vyrůstá hýčkat, non-self” nebo “, ale to, co o schopnosti rozdrtit dítě ve snu?” Rozmazlené dítě roste, pokud připustil nedostatky v oblasti vzdělávání, ale ne proto, ko-spaní. Mimochodem, stejný Dr. Spock, který nutil oddělenou ložnici, konec života, aby se vzdal mnoho z jejich názorů na vývoj dětí, včetně těch z tohoto. Pokud jde o strach potlačit prsa ve snu – to je také do značné míry mýtus. V případě, že matka není ve stavu alkoholického nebo intoxikace léky, pak to funguje dobře instinkty a reflexy. A dokonce i ve snu, ona je schopná reagovat na pohyby dítěte.

Sladké sny

Jak můžete vidět, že odpověď na otázku “spát s dítětem společně, nebo odděleně,” Vlastně ne. Ach, ta “Mama” akcie – vždy učinit rozhodnutí sám! Vezmeme to tím, že studuje “výhody” a “nevýhody” dětský pokoj, je založena na pozorování, že je pro vaše dítě – děti ne vždy vejde standardních pravidel. Na jeho základě individuálních potřeb a poslouchat, co vaše srdce diktuje. Rozhodli jsme se spolu vyspí? Poté postupujte podle následujících jednoduchých pravidel:

1. Dodržovat základní hygieny. V případě, že dítě je stále poměrně malý, STELA samostatné pelenochku. A když spí na své spodní prádlo s vámi, změňte jej tak často, jak je to možné, bez použití škodlivých přísad při praní.