Trenčan čeká odveta v aréně za čtvrt miliardy. bude prázdná

BRATISLAVA. Její výstavba stála dvestotridsaťštyri milionů eur. Je pýchou Rumunska, působí honosně, giganticky a velmi komfortně. Pouze zatahovací střecha má hodnotu dvacet milionů eur a zavřít se dá za patnáct minut.

Na národním stadionu v Bukurešti ve středu Trenčín odehraje proti Steaua odvetu 2. předkola Ligy mistrů.

Slovenský šampion má z prvního zápasu handicap 0: 2.A zdá se, že ho vyřadí ze hry o miliony eur už první soupeř, který má mnohem více zkušeností i mnohonásobně vyšší roční rozpočet v poměru zhruba 2 ke 20 milionům eur.

“Výsledek 0: 2 je špatný, do odvety však nic není ztraceno, “cituje domovská stránka AS kapitána a brankáře Igora Šemrinca.Trenčín musí dohánět dvoubrankové manko ze Žiliny.

Podle sázkových kanceláří je středeční zápas už jen formalitou. Na postup rumunského favorita vypsali extrémně nízký kurz 1.01.Pykajú za trest

“Dokud žije naděje, budeme o ni bojovat. Neves hlavy, jdeme dál, “dodal záložník Matúš Bero.

Nationale aréna patří k nejmodernějším stadionem v Evropě. Má pět hvězdiček, splňuje ty nejpřísnější požadavky světové fotbalové federace.Sedadla v živých – národních barvách dodávají místu svěží barevný vzhled.

Aréna s kapacitou 55 tisíc míst však bude během souboje prázdná. Nejpopulárnější klub Rumunska, který podporuje téměř každý Rumun, tentokrát nikdo nepodpoří.Středeční souboj se odehraje (o 20:30) bez diváků.

Evropská fotbalová unie (UEFA) potrestala klub za rasistické chování jeho fanoušků ještě na konci února tohoto roka.Chcú zahodit respekt

Trenčan i proto cítí větší šanci. “Všichni musíme Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone