Tuhá forma. Pro děti základní školy je lepší vybrat batoh

Tuhá forma. Pro děti základní školy je lepší vybrat batoh upevněný uvnitř hliníkovém rámu nebo plastového rámu s vyztuženými rohy. Tato taška má svůj tvar, není nakřivo, učebnice a sešity není deformačními. Je lepší, pokud je v dolní pevný, pogumované nebo plastu a je opatřena plastovými nohou. Takový batoh se nebojí sněhu a kalužích.
krovat-mashina-robert-4526-product-10000-10000
Kapsy a schránky v batohu by měl být hodně. To umožňuje nejen udržovat pořádek, zvýraznění každý předmět místo, ale také náklad rovnoměrně rozložte.

Spáry by měly být silné, aniž by otřepy, vyrobené z plastu – bez ostrých hran a čipů, zipy a zámků – bezpečné a snadno použitelné.

Na co se zaměřit při výběru

Ujistěte se, že vyzkoušet před nákupem batoh. Nebudou kupovat výrobek pro růst.

Nejvíce oko-lov barvy, aby dítě viditelné v jakémkoliv čase, včetně řidičů vozidel – je oranžová a žlutá.

Ve školách s kódem portfoliu set šaty je možná jediná část, která umožňuje dítěti vyjádřit individualitu. Nebojte se jasných barev, kamínky, výšivky a dalších dekorativních prvků. Výrobci vzít v úvahu skutečnost, agresivní používání výrobku a zajistit díly pevně.

Portfolio by mělo být jako dítě. Ujistěte se, aby zvážila své stanovisko při nakupování.

Portfolio Cena v závislosti na výrobci se pohybuje v rozmezí 800-5000 rublů. Hlavními parametry kvality jsou obecně brány v úvahu při cenovém rozpětí portfolií od 1500 rublů.

Nejširší výběr školní tašky, aktovky a batohy prezentovány ve specializovaných prodejnách a kancelářskými potřebami. V září, rozsah je výrazně snížena, takže byste neměli odkládat nákup na konci léta portfolia.