V našich apartmánech musíme jednat neviditelné vlny energie a pole

V našich apartmánech musíme jednat neviditelné vlny energie a pole, radikálně ovlivňuje zdraví, pohodu, prosperitu a blahobyt.
detskaja_krovat2
Obecně platí, že věda Feng Shui – je velmi individuální, protože každý z nás, protože každý dům je jedinečný. Proto je důležité najít správné místo pro nejnutnější věci v životě: působí na školení místo, postel, jídelna, kde jíme, a tak dále. Ve Feng Shui, tam je koncept – adresnost pro každého jednotlivce. Tak, v souladu s tímto směrem je nutné mít k dispozici lůžko být v souladu s přírodou.

Zemské magnetické pole ovlivní každého jednotlivce, a pokud jsou v souladu s nimi, stejně jako dobré pracovní televizní anténa je správně nakonfigurován, máte pocit, stokrát silnější, úspěšnější a úspěšnější, dělá mnohem méně úsilí, když spíte v právu směr.

Děti, na rozdíl od dospělých jsou mnohem náchylnější k různým vlivům okolního světa. Můžete věřit své pocity mnohem více než ona, protože děti nemají předsudky a stereotypy o tom, co “jak by se věci být.”

Sever-jih. Kde je nejlepší pozici dítě?

Ve Feng Shui, umístění každého člověka v bytě je také podléhá přísným pravidlům, v závislosti na jeho energetické ústavě.

Nicméně, tam jsou některé společné prvky. Nejprve dobrá, pokud dítě je v, u (s ohledem na přední dveře) domu nebo bytu. Odvrácená strana – pozice manažera, manažer. A pokud nechcete, aby vaše dítě ve velení v rodině, to je nejlepší umístit do místnosti nejblíže ke dveřím. Na druhou stranu, pokud je výběr z pokojů, v závislosti na části světa, také vzít dítě, které místnost, jejíž okna směřují na východ. Koneckonců, to je spojováno s Dawn, růst a vývoj. A co, ne-li pro rozvoj a růst, je nejdůležitější v životě dítěte? Takže, pokud umístíte dítě na východě, energie přírody se ho více pomůže rychle a rozvíjet harmonicky.